Menu:

Samoobslužné automyčky za velmi příznivou cenu

Rádi byste investovali do pořízení samoobslužných automyček, ale samotný trh Vám přijde na tolik bohatý, že nejste schopni říct, která z nich by přesně splňovala Vaše kritéria?

Úspěšné podnikání s automyčkami BKF CarWash

Bezkontaktní myčky aut jsou čím dál tím více oblíbené nejen u svých majitelů, ale také u řidičů. Samoobslužné automyčky od společnosti BKF CarWash bkfcarwash.cz/samoobsluzne-bezkontaktni-automycky/zažívají v posledních letech obrovský vzestup a jsou schopny splnit i ty nejpřísnější požadavky. Ve srovnání s mnoha jinými automyčkami nevyžadují neustálou přítomnost zaměstnance. Zatímco řidič si sám umývá svůj vlastní vůz, majitel zařízení se i na dále může věnovat dalšímu podnikání. Samoobslužné automyčky se těší velké popularitě také díky stoprocentní spolehlivosti a nadstandardnímu uživatelskému komfortu. Neschází samozřejmě ani široký výběr doplňků a nadstandardně vybavená základní verze.

Proč právě samoobslužnou automyčku aut?

Existuje hned několik důvodů, proč investovat právě do samoobslužných myček aut BKF CarWash. Modulární boxy jsou maximálně šetrné ke karoserii vozu. Nadstandardní je také komplexní výběr programů, které se postarají o důkladnou očistu vozů. Při vjezdu do automyčky na řidiče čeká elektronický systém platby, díky němuž je možné si zvolit požadovaný mycí program. Ovládání za pomocí tlačítek je snadné a rychlé. Zvolit si můžete kterýkoliv ze šesti nabízených mycích programů. Bez problémů tak umyjete i sebevětší nános prachu a sebezaschlejší vrstvu špíny. Používání vysoce kvalitních tekutých doplňků je co nejvíce šetrné k vozidlu. Ceny služeb se navíc pohybují na velmi příznivé úrovni. Výhodou pro podnikatele je rovněž skutečnost, že se bezkontaktní automyčky nenachází ještě úplně všude. Máte tak velkou šanci stát právě Vy průkopníkem samoobslužných automyček ve Vašem regionu. Nově si můžete u společnosti CarWash vybrat mezi kontejnerovými a modulárními myčkami. Samoobslužné automyčky můžete použít jako jednu z doplňkových služeb v pneuservisu, stanici technické kontroly nebo na benzinové pumpě.

22. 07. 2020