Menu:

Kvalitní autopotahy od Vopi

Chystáte se na jarní dovolenou a rádi byste ještě před tím nechali vyměnit autopotahy u Vašeho automobilu? Rychle a za velmi příznivou cenu můžete nakoupit v internetové prodejně společnosti Vopi. Autopotahy, které si můžete objednat na této webové adrese www.vopi.cz dodají interiéru Vašeho automobilu chybějící elegantnost. Zakoupit si u Vopi můžete jak autopotahy určené pro řidiče, tak pro spolujezdce. V nabídkovém katalogu najdete nejen klasické autopotahy, ale také masážní nebo vyhřívané autopotahy.

Autopotahy od Vopi disponují až padesáti barevnými variantami a také látky, ze kterých jsou vyrobeny, jsou různorodé. K pohodlnému výběru Vašich nových autopotahů Vám může posloužit speciální konfigurátor autopotahů, který Vám umožní vybrat si autopotah určený na míru. Autopotahy jsou ušity tak, aby vždy jedinečně padly danému sedadlu. Hledáte-li autopotahy do kamionu, pak vězte, že i tento typ autopotahů na výše uvedené webové adrese naleznete. Autopotahy pro kamiony a dodávky jsou vhodné také do vozů s bočními airbagy. Váš automobil můžete vybavit také novými autokoberečky od společnosti Vopi.

Objednané textilní autokoberce obdržíte v mnoha případech za jeden den. Gumové autokoberce, které uvítáte zejména v zimním a podzimním období, neboť se z nich lépe smívá nanesená nečistota, má společnost Vopi skladem. Autokoberce u Vopi můžete vybírat také na základě značky Vašeho automobilu. Vopi se zaměřuje také na výrobu a dodání oboustranných koberců do kufru pro automobily značky Škoda. Jak již napovídá název, jedná se o autokoberec, který je možné použít z obou stran. Přičemž jedna strana je vyrobena z textilu a druhá obsahuje vlastnosti podobné gumě.  

24. 03. 2015