Menu:

Kde zvolit ideální místo pro novou automyčku?

Hledáte způsob, jak rozšířit služby nově otevřené čerpací stanice? Nabídněte klientům možnost mytí aut v automyčce společnosti BKF CarWash. Právě tato společnost má s prodejem automyček dlouholetou zkušenost. 

Výhody automyček BKF CarWash

Tyto automyčky odpovídají potřebám řidičů s nízkou až střední potřebou mytí. Za takováto ideální místa jsou považovány menší až středně velké obce. Modulární mycí boxy automyčky BKF CarWash jsou často používány jako doplňkové služby nejen zmíněných čerpacích stanic, ale také pneuservisů, stanic technické kontroly a různé venkovských a maloměstských provozoven. Společnost BKF CarWash potenciálním novým majitelům poskytuje ke koupi či pronájmu plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu. Přípravné stavební práce provádí investor na základě připraveného projektu. Ten lze samozřejmě přizpůsobit vlastním potřebám. Automyčky disponují šesti mycími programy, které se postarají o důkladnou očistu i odstranění nánosů špíny. Více informací o jednotlivých mycích programech se dočtete zde bkfcarwash.cz. Řidiči jistě ocení skutečnost, že čistě budou vypadat nejen autopotahy v interiéru aut, ale také jeho zevnějšek.

Ideální místo pro automyčku

Ještě před tím než se však rozhodnete pro samotnou investici, měli byste mít zajištěny všechny parametry, které jsou podstatné pro účelné využití automyčky. Díky automyčkám BKF CarWash můžete poskytovat řidičům nadstandardní služby, avšak je potřeba zvolit atraktivní polohu i zajistit všechny ostatní náležitosti. Za atraktivní místa pro výstavbu bezkontaktní myčky aut jsou považovány zejména taková místa, která se nachází v blízkosti velkých shromaždišť osob. Pokud automyčku postavíte podél větších silnic a ulic, poblíž křižovatek či kruhových objezdů, máte bez obav na úspěch zaděláno. Velmi důležitou roli hraje rovněž dobrá viditelnost objektů a snadný přístup.

27. 02. 2019