Menu:

Portálové automyčky

Rádi byste Váš pneuservis rozšířili o portálové automyčky, kde by si Vaši zákazníci mohli umýt svého čtyřkolového miláčka? Automyčky BKF CarWash mohou rozšířit sortiment služeb také venkovským provozovnám či provozovnám u prodejen. Modulární myčky aut mohou doplňovat také služby čerpacích stanic i stanic technické kontroly. Automyčky postavené u těchto zařízení umožňují klientům nejen zařídit si potřebné záležitosti, jako je třeba dočerpání pohonných hmot, výměna autopotahů či vyřízení rodinného nákupu, ale také očištění automobilu od nejrůznějších nečistot.

Bezkontaktní myčka od společnosti BKF CarWash disponuje šesti mycími programy. První program se zaměřuje na přípravu bezkontaktního mytí a změkčení nečistot. Základní bezkontaktní tlakové mytí představuje původní technologii BKF. Pomocí změkčené vody, která je filtrovaná od mechanických nečistot a veškeré chemie. K mytí se používá rozpuštěný prášek, který je velmi šetrný k laku automobilu. Vysoká teplota a tlak vody 100 barů usnadňují rozpouštění mastných povlaků na karosérii a oknech vozidla. O očištění zbytků nečistot se postará třetí mycí program neboli oplach.

Během čtvrtého programu je nanesena na automobil tenká a tvrdá vrstva vosku. Při závěrečném oplachu dochází k leštění a oplachu karoserie změkčenou a demineralizovanou vodou s přídavkem sušicího a lešticího prostředku. Ten dodá automobilu efekt bez skvrn a šmouh. Volitelný program nabízí postřik ráfků. Tento program pomůže odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí. Při koupi či pronájmu modulárních mycích boxů získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu BKF.

29. 11. 2016